EMS treeningu ABC: Kõik, mida enne alustamist teadma pead

Kuna Sa jõudsid siia lehele, siis oled tõenäoliselt varem EMSist juba kuulnud. Aga kuna Sa ei ole veel EMSi proovinud, siis on Sul tõenäolilselt mitmeid küsimusi: Kuidas õiget treenerit valida? Kuidas EMS trenn välja näeb? Kui kaua trenn kestab?

Ära muretse.

Selles blogipostituses saad vastuse kõikidele nendele küsimustele.

Aga alustame algusest.

Loe lisaks

3 viisi ilu jagamiseks lähedastega

Meile meeldivad kõik Viljandi Kehastuudio kogukonda kuuluvad inimesed. Veelgi enam meeldib meile aga, kui naised oma kogemuslugusi ning “terve keha ja tasakaalus meel” tüüpi ilu filosoofiat enda jaoks olulistele inimestele edasi jagavad ja seeläbi Viljandi Kehastuudio kogukond kasvada saab.

Kas Sina oled kunagi mõelnud, kuidas saaksid ilu enda jaoks oluliste inimestega jagada?

Võib olla on Sul sõbrannasid või lähedasi, kes tahaksid end lõõgastavatel kehahooldusprotseduuridel lasta poputada. Või soovib mõni kallis sõber või sõbranna kaalust alla võtta, aga vajab selles osas professionaalset tuge ja toimivat programmi.

Alljärgnevalt jagame Sinuga 3 viisi, kuidas saad jagada ilu igaühega, kellest hoolid.

Loe lisaks

Viljandi Kehastuudio brändisaadik

Otsime inspireerivaid naisi VILJANDI KEHASTUUDIO brändisaadikute programmiga liituma! 

Kas oled huvitatud?

Kui nii, siis anna meile enda kohta pisut rohkem teada.

Loe lisaks

11 nõuannet, kuidas kaalust alla võtta

Mõte hakata kaalust alla võtma, võib esialgu tunduda keerulise ülesandena ja näida paraja väljakutsena, kuid see on teostatav.  Ükskõik, kas soovid kaalu langetada selleks, et vältida haigestumist erinevatesse terviseprobleemidesse või tahad end oma kehas lihtsalt paremini tunda, olla enesekindlam ja füüsiliselt energilisem, siis siin on üksteist soovitust, mis aitavad Sul kaalulangetuse teekonnal oma eesmärkideni tervislikumalt jõuda.

Loe lisaks

Kuidas Viljandi Kehastuudio mind ja minu elu muutis


EMS trenni ja LIPOLASERI kooslus on üks parimaid viise, kuidas oma enesetunnet parendada ja iseennast armastama hakata. Merili jagas meiega oma kogemust Viljandi Kehastuudios ning tema tagasiside oli lihtsalt uskumatu. Pärast EMS trenni ja Lipolaseri kuuri läbimist muutus tema elu täielikult. Rõivanumbrist XL sai  M suurus ning seljavaludest vabanemine võimaldas tal uuesti hommikujookse ja aktiivset eluviisi hakata nautima. Aga ära jää uskuma ainult meie sõnu. Loe mida Merili ise räägib ja veendu, kuidas Viljandi Kehastudios käies võib inimese elu positiivse pöörde võtta nii, et selle tulemusena hakatakse iseennast armastama rohkem kui kunagi varem.


Loe lisaks

Heaolu loomise trendid aastal 2023

Me kõik teame, kuidas Eesti ilm võib meie heaolu mõjutada.

Hall taevas ja lörtsised tänavad võivad meid muuta väsinumaks ja tekitada soovi jääda koduseinte vahele suve ootama. Mõte sooja teki sees Netflixi vaadata võib palju ahvatlevam tunduda. Vähemalt seniks, kuni ilmad taas soojaks ja päikesepaisteliseks lähevad.  

Kuigi kodus võib mõnus ja turvaline olla, võivad need emotsioonid üpris kiiresti stressiga asenduda. Kui kortisooli ehk loodusliku stressihormooni tase kehas tõuseb, siis mõjutab see meie ainevahetust ja üldist meeleolu.  Ühtlasi võib kasvada isu magusa, rasvase ja soolase toidu järele. See tähendab, et käsi tõuseb suurema tõenäosusega ebatervislike einete järele. 

Hallil ja pimedal ajal vajavad meie kehad tavapärasest rohkem tähelepanu. Õnneks on keha, vaimu ja hinge lõõgastamiseks mitmeid erinevaid võimalusi. Alljärgnevalt toome välja 5 populaarset enesehoolitsuse viisi, mis halli argipäeva hõbedaselt särama aitavad lüüa.

Loe lisaks

Sõbrakuu 3 nõuannet: kuidas olla iseenda parim sõber

Kas oled pannud tähele, et Sõbrakuu saabudes on kaupluste vitriinakendele tekkinud tavapärasest rohkem roosades ja punastes toonides aksessuaare? Roosid, šokolaadikommid, kaisukarud, magusad musid, pehmed kallid ja sõpradele pühendatud luuleread saabusid veebruarikuu tugevas käevangus ja on siin senikaua, kuni tuleb aeg märtsijänesele koht üle anda.

Veebruaris tähistame ju Sõbrapäeva. Peame meeles armsaid sõpru ja avaldame südamlike sõnade ning kingitustega tänu toetavatele kaaslastele, kes meie eludes olulist rolli mängivad. See kõik loob helge meeleolu ning paneb koosolemisest rõõmu tundma.

Võib olla näed end juba vaimusilmas koos oma kallite sõpradega meeleolukalt Sõbrapäeva tähistamas. Või ootad pikisilmi 14. Veebruari, et veeta see päev oma parima sõbraga kahekesi ja teda millegi väga erilisega üllatada.

Aga võib olla mitte.

Võib olla tuiskad päevast päeva oma erinevate argikohustuste vahel ringi ja sinu ainus soov on kasutada vaba hetke iseenda jaoks – et teha endale pai. Et ennast hellitada. Et lihtsalt olla. Et olla ise enda parim sõber.

Kui nii, siis see blogipostitus on sinu jaoks.

Täna jagame sinuga 3 nõuannet, mis aitavad sul sel tuisukuul olla iseenda parim sõber.

Loe lisaks

Need 5 harjumust aitavad enesetunnet parandada

Meil kõigil on harjumusi, millele enamus meist sageli isegi tähelepanu ei oska pöörata. Olgu selleks näiteks juuksesalgu ümber sõrme keerutamine, kõrvalesta näppimine, telefonis skrollimine või hoopis teleka ette magama jäämine  –  järjepidevalt tehtud tegevuste tulemusena tekivad harjumused, mis lõpuks muutuvad automaatseks.   

Mis iganes harjumused sind iseloomustavad,  alljärgnevalt jagame sinuga 5 meie meelest eriti head harjumust, mis aitavad iga päev pingeid maandada ja tekitavad sellise mõnusa õndsustunde.  

Loe lisaks

INTEKAS TERVISESTAAR CEITHI MYLEEN’IGA

TUTVUSTA ENNAST PALUN...

Olen Ceithi Myleen, mul on kolme-aastane tütar ja töötan ripsmetehnikuna, mis tähendab, et istumist on palju :D

MIKS SA KANDIDEERISID FITLAP TERVISESTAARI PROGRAMMI?

Võtsin koroonaajal lapsega koju jäädes 15 kilo juurde... algul ei pannud seda väga tähelegi, riided mahtusid kenasti selga, aga kui ükskord kaalule läksin, siis oli šokk suur😊 olin kurb, sest kõik varem edukalt kaotatud kilod olid märkamatult tagasi tulnud, mõtlesin, et pean kiiresti midagi ette võtma, siis meenuski Fitlap’i e-mail, milles oli tervisestaari programmist juttu, kandideerisin ruttu, sest oligi parasjagu viimane päev seda teha...


Loe lisaks

Dieet vs tervislik toitumine

Tihti annavad inimesed endile uue aasta alguses lubadusi hakata kehakaalu alandama ja end oma elu parimasse vormi viima. Jaanuarikuu lõpuks on kiire elutempo aga paljud neist enda alla matnud ning nüüd ei jää üle muud, kui võtta ette mõni kiire dieet, et vähemalt kevadeks enam-vähem vormi saada. Kuigi dieedid võivad lühiajaliselt anda märkimisväärseid tulemusi, on neil tervisliku eluviisi rakendamise ees mitmeid puudujääke.

Loe lisaks

hip-hipp hurraa, viljandi kehastuudio sai 2. aastaseks!

Viljandi Kehastuudio loomisest on täitunud  2 väga toredat aastat!


Sellist olulist hetke tahame tähistada koos Sinuga, ning selletõttu oleme pannud kokku ainukordsed pakkumised! 

Tänutäheks, et oled koos meiega on Sinu lemmikud teenused kuni -40%


Loe lisaks

7 tervislikku alternatiivi Sinu toidulaual

Kas oled tihti kaalu langetades põrunud? Sa sead endale võimatuid eesmärke ja üritad üleöö ellu viia drastilisi muutusi?

Siin on sulle 7 tervislikku alternatiivi igapäeva toidulauale ja mõned retseptid.

Tehes väikseid muudatusi oma igapäeva harjumustes võid saavutada kauaoodatud edu!


Loe lisaks

Maarika edulugu

Minu lugu sai alguse 2017. aasta märtsis, kui sain aru, et nii enam edasi kesta ei saa. Aastal 2011 jätsin maha suitsetamise ja siis hakkas mul kaal tõusma. Kuue aastaga olin endale kogunud 30kg juurde ja läksin ikka väga suureks. 2017 märtsis sain aru, kui raske on elada selle suure koormaga, mis tuleb igapäev kaasas kanda. Olles 45-aastane ja kahe lapselapse vanaema sain aru, et asi on ikka väga halb. Kui ikka esimese korruse trepist üles ei saa, on probleem suur!

Loe lisaks

Merilini suur muutus

Teekond koos Viljandi Kehastuudioga sai alguse 1.märtsil 2019.

Selle projektiga alustades lootsin, et võtan tervislikult kaalus alla ning seeläbi olen tervem ning õnnelikum. Tegelikult aga muutsin oma elu ja selle stiili.

Loe lisaks

Priscilla EMS-treeningu esmakogemus: skeptisismist sai hoopis hasart

Suvel Facebooki sirvides jäi mu pilk pidama postitusel, kus teatati, et Viljandis saab nüüd EMS-treeningut harrastada. Kirjutan ausalt, et kõhus hakkas närima küll teatud skeptisism. Mulle ei mahtunud pähe: mismoodi on leiutatud alternatiiv tavapärasele jõusaalis rassimisele ja mis veelgi üllatavam: väidetavalt annab 20-minutiline EMS-treening samasuguse koormuse kui kolmetunnine jõusaalisessioon.


Loe lisaks

Septembri pakkumised

Imeilus suvi on seljataga, käes on aeg pühenduda iseendale ning oma heaolule. Selleks oleme pannud Teile kokku suurepäraseid pakkumisi septembrikuuks.
Loe lisaks