INTEKAS TERVISESTAAR CEITHI MYLEEN’IGA

TUTVUSTA ENNAST PALUN...

Olen Ceithi Myleen, mul on kolme-aastane tütar ja töötan ripsmetehnikuna, mis tähendab, et istumist on palju :D

MIKS SA KANDIDEERISID FITLAP TERVISESTAARI PROGRAMMI?

Võtsin koroonaajal lapsega koju jäädes 15 kilo juurde... algul ei pannud seda väga tähelegi, riided mahtusid kenasti selga, aga kui ükskord kaalule läksin, siis oli šokk suur😊 olin kurb, sest kõik varem edukalt kaotatud kilod olid märkamatult tagasi tulnud, mõtlesin, et pean kiiresti midagi ette võtma, siis meenuski Fitlap’i e-mail, milles oli tervisestaari programmist juttu, kandideerisin ruttu, sest oligi parasjagu viimane päev seda teha...


Loe lisaks

17 tähelepanekut Viljandi Kehastuudio kohta

Viimase 4 aasta jooksul on Viljandi Kehastuudiost saanud Lõuna-Eesti inimeste jaoks tõeliseks teejuhiks, kellele kaalulangetamise- ja kehavormimise osas julgelt loota võib. Ootame kõikidelt oma töötajatelt ja koostööpartneritelt professionaalsust, tõelist pühendumist ja kirge oma töö vastu, et aidata meie klientidel saavutada „ILUSAM MINA“.

Loe lisaks

Dieet vs tervislik toitumine

Tihti annavad inimesed endile uue aasta alguses lubadusi hakata kehakaalu alandama ja end oma elu parimasse vormi viima. Jaanuarikuu lõpuks on kiire elutempo aga paljud neist enda alla matnud ning nüüd ei jää üle muud, kui võtta ette mõni kiire dieet, et vähemalt kevadeks enam-vähem vormi saada. Kuigi dieedid võivad lühiajaliselt anda märkimisväärseid tulemusi, on neil tervisliku eluviisi rakendamise ees mitmeid puudujääke.

Loe lisaks

hip-hipp hurraa, viljandi kehastuudio sai 2. aastaseks!

Viljandi Kehastuudio loomisest on täitunud  2 väga toredat aastat!


Sellist olulist hetke tahame tähistada koos Sinuga, ning selletõttu oleme pannud kokku ainukordsed pakkumised! 

Tänutäheks, et oled koos meiega on Sinu lemmikud teenused kuni -40%


Loe lisaks

7 tervislikku alternatiivi Sinu toidulaual

Kas oled tihti kaalu langetades põrunud? Sa sead endale võimatuid eesmärke ja üritad üleöö ellu viia drastilisi muutusi?

Siin on sulle 7 tervislikku alternatiivi igapäeva toidulauale ja mõned retseptid.

Tehes väikseid muudatusi oma igapäeva harjumustes võid saavutada kauaoodatud edu!


Loe lisaks

Maarika edulugu

Minu lugu sai alguse 2017. aasta märtsis, kui sain aru, et nii enam edasi kesta ei saa. Aastal 2011 jätsin maha suitsetamise ja siis hakkas mul kaal tõusma. Kuue aastaga olin endale kogunud 30kg juurde ja läksin ikka väga suureks. 2017 märtsis sain aru, kui raske on elada selle suure koormaga, mis tuleb igapäev kaasas kanda. Olles 45-aastane ja kahe lapselapse vanaema sain aru, et asi on ikka väga halb. Kui ikka esimese korruse trepist üles ei saa, on probleem suur!

Loe lisaks

Merilini suur muutus

Teekond koos Viljandi Kehastuudioga sai alguse 1.märtsil 2019.

Selle projektiga alustades lootsin, et võtan tervislikult kaalus alla ning seeläbi olen tervem ning õnnelikum. Tegelikult aga muutsin oma elu ja selle stiili.

Loe lisaks

Priscilla EMS-treeningu esmakogemus: skeptisismist sai hoopis hasart

Suvel Facebooki sirvides jäi mu pilk pidama postitusel, kus teatati, et Viljandis saab nüüd EMS-treeningut harrastada. Kirjutan ausalt, et kõhus hakkas närima küll teatud skeptisism. Mulle ei mahtunud pähe: mismoodi on leiutatud alternatiiv tavapärasele jõusaalis rassimisele ja mis veelgi üllatavam: väidetavalt annab 20-minutiline EMS-treening samasuguse koormuse kui kolmetunnine jõusaalisessioon.


Loe lisaks

Septembri pakkumised

Imeilus suvi on seljataga, käes on aeg pühenduda iseendale ning oma heaolule. Selleks oleme pannud Teile kokku suurepäraseid pakkumisi septembrikuuks.
Loe lisaks