17 tähelepanekut Viljandi Kehastuudio kohta

Viimase 4 aasta jooksul on Viljandi Kehastuudiost saanud Lõuna-Eesti inimeste jaoks tõeliseks teejuhiks, kellele kaalulangetamise- ja kehavormimise osas julgelt loota võib. Ootame kõikidelt oma töötajatelt ja koostööpartneritelt professionaalsust, tõelist pühendumist ja kirge oma töö vastu, et aidata meie klientidel saavutada „ILUSAM MINA“.

 • Meil on rohkem kui 1400 rahulolevat klienti.
 • Oleme loonud häid suhteid Eesti parimate ilu- ja heaolu valdkonnas tegutsevate professionaalidega. Igaüks neist panustab oma teadmistepagasi ja kaubamärgipõhise lähenemisega valdkonna edenemisse ning toob kaasa innovaatilisi võimalusi rahuolevama ja ilusama MINA saavutamiseks. Teeme oma partneritega koostööd, et pakkuda personaalseid kehahooldusprotseduure, mis aitavad Sul oma eesmärke saavutada.
 • Meie kliendid on sarnased nagu Sina – personaalset lähenemist vajavad ja tulemustele orienteeritud naised ja mehed. Oma igapäevaelu kõrvalt loodavad nad meile, kui oma kehaskulptoritele, kes toetavad ja motiveerivad neid ning on teejuhiks, aitamaks valida parimaid kehatooteid ja -protseduure, mis vastavad just nende isiklikele vajadustele ja eesmärkidele. Me hoolitseme selle eest, et nad saavutaksid ja püsiksid oma parimas vormis, mil nad seda kõige rohkem vajavad.
 • Asume Viljandi kesklinnas, Uku keskuses, 2. korrusel. Sisse pääseb Tallinna maantee poolsest tiivast. Tänaval ja välisuksel on ka Viljandi Kehastuudiosse osutavad viidad, mis aitavad õige suuna üles leida.
 • Kõikide meie kodulehel olevate teenuste juurde oleme märkinud protseduuri ajakulu, mille sisse on arvestatud ka riietumisele kuluv aeg.
 • Pakume kõigile, kes meie uksest sisse astuvad, turvalist, individuaalset ja külalislahket keskkonda, treeningvarustust, motivatsiooni ja tuge, mida ILUSAMA MINA saavutamiseks vajad.


MEIE MISSIOON 

Viljandi Kehastuudio tõstab kehahooldusprotseduuride latti kõrgemale, käsitledes inimest kui tervikut. Sel moel aitame igaühe jaoks leida sobivaimad meetodid ja võimalused enesetunde parandamiseks, enesekindluse kasvatamiseks ja „ILUSAMA MINA“ saavutamiseks. 


VILJANDI KEHASTUUDIO USKUMUSED 

1. Ilu on midagi enamat, kui ainult välispidine kena pilt. Ilu algab sellest, kui me end oma kehas ja nahas hästi tunneme. See avaldab mõju meie igapäevaelule ja inimestele meie ümber. Samuti usume, et ilu ei ole vaid valitud inimeste pärusmaa, vaid kuulub kõigile. Ilu on vara, mille kasutamine on meie kõigi huvides. Nii naised kui mehed, nii ettevõtjad kui ka palgatöötajad... Usume, et keha on tempel, mille kaudu iga inimene saab oma ilul lasta särada!

2. Ühiskonnas võrreldakse tihti ilu kaalunumbri järgi. Kuid meie usume, et kaalunumbrist tähtsam on see, et inimene tunneb end tervena, on energiline ja armastab eelkõige iseennast. Enesearmastus peaks iga inimese puhul olema esikohal, sest kui amastame eelkõige ennast, alles seejärel saavad teised armastada ka meid.

3. Usume, et iga inimene on unikaalne. Igaühe jaoks on erinev teekond, mis aitab tal jõuda ILUSAMA MINAni ja rahuloluni iseenda suhtes.

4. Selleks, et kehakaal ja -vorm saaksid muutuda, tuleb muuta oma mõtlemist. Parimad ja kauakestvamad muutused saavad toimuda vaid siis, kui otsus võetakse vastu iseenda ja mitte kellegi teise pärast.

5. Viljandi Kehastuudios on keskkond, mis toetab ja motiveerib. 

MEIE VÄÄRTUSED

Personaalsus: Viljandi Kehastuudios on igale kliendile individuaalne lähenemine väga kõrgelt hinnatud.  Kliendid saavad meie kaalulangetusspetsialistidele oma mured julgelt ära rääkida ja koos leitakse sobivaim lahendus. Kliendid võivad kindlad olla, et nende jagatud info on konfidentsiaalne ning seda ei jagata kolmandatele isikutele edasi, välja arvatud juhul, kui klient ise avaldab soovi oma edulugu teistega avalikult jagada.

Tulemustele fokusseeritud: Seame iga kliendiga tema jaoks olulise eesmärgi, koostame selle põhjal protseduuri(de) plaani ning jälgime teekonda, tehes protsessi käigus fotosid ja mõõtes kehaümbermõõtu. See annab kliendile tema transformatsioonist selge ülevaate.

Kirg: Usume, et parimate tulemusteni jõuame vaid siis, kui teeme seda, mida kirglikult naudime ja millesse tõeliselt ise ka usume. Peame neid omadusi oluliseks nii oma töötajate värbamisel, koostööpartnerite valikul kui ka klientide puhul.

 

KEHASTUUDIO EESTVEDAJAD 

Oleme Viljandi Kehastuudio loojad ja arendajad. Võta meiega julgelt ühendust, kui Sul on meiega sarnased väärtushinnangud ning kui tunned, et tahaksid meie kollektiivi kuuluda, meiega koostööd teha või soovid, et aitame Sul kiiremini oma kehaga seotud eesmärke saavutada.  

2 naist – 1 ühine eesmärk 

KRISTINA PÄÄSUKENE


 • Oma suurimateks saavutusteks peab Kristina kolme last ja Viljandi Kehastuudio loomist.
 • Igal võimalikul hetkel meeldib Kristinale tennist mängida.
 • Kõigil kolmel rasedusajal võttis Kristina +30kg kaalust juurde. Viljandi Kehastuudio saigi alguse isiklikust vajadusest peale kolmanda lapse sündi.
 • Viljandi Kehastuudio perenaisena tegeleb Kristina jooksvate asjaajamistega ning osutab ka erinevaid kehahooldusteenuseid. Iga teenuse puhul on ta kõigepealt koolitanud iseennast ja tulemusi omal nahal praktiseerinud. Kõige südamelähedasem on Kristina jaoks EMS trenn.
 • Hetkel õpib Kristina Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis, et meie klientidele veelgi paremaid teenuseid pakkuda.


MERLIN METS • Tal on 11-aastased kaksikutest pojad, kelle kasvamist ta väga naudib.
 • Merlini suurimaks eeskujuks on tema isa.
 • Ta elab Viljandi linna piiril ning suviti on tema muruniitjateks lambad ja kitsed.
 • Nooremana Merlin sporti väga ei teinud, kuid leidis tee tantsimise juurde. Nüüd käibki ta 2 korda nädalas batchatat ja salsat tantsimas. Kui on tublim, siis meeldib talle ka kõndimas käia. Lisaks teeb EMS treeningut ja LPG massaaži. Toitumise osas otseselt tal reegleid ei ole. Sööb väga vähe magusat, kuid see-eest on suur juustusõber. Joob palju vett ja hilja õhtul üritab külmkapist eemal olla.
 • Viljandi Kehastuudios tegeleb Merlin jooksvalt kõigega, mida vaja, kasvõi kapiukse parandamisega.
 • Teenustest pakub Merlin inframatti, rullmassaaži, hambavalgendust, kehamähist ning spreipäevitust.

Eelmine
Dieet vs tervislik toitumine
Järgmine
INTEKAS TERVISESTAAR CEITHI MYLEEN’IGA

Lisa kommentaar

Email again: