BonBon Lingerie

BonBon Lingerie lugu

BonBon Lingerie on 2004. aastal Eestis asutatud disainer pesubränd. Võime uhkusega öelda, et kogu brändi toodang on valminud käsitööna Tallinnas.
Juba algusaegadest tänaseni usume, et peale mugavuse on oluline ka see, et naine tunneks ennast ilusa ja enesekindlana. Oleme äärmiselt täpsed oma pesu disainimisel, kvaliteedis ja sobivuses.
Sellest sügisest rõõmustab BonBon Lingerie ka Mulgimaa fänne. Nüüdsest on Viljandi Kehastuudios valik BonBon parimaid tooteid.
Meil on kohapeal kõige populaarsemad ja uuemad kollektsioonid.

Kõige uuemana on saadaval kollektsioon MÁRA.

MÁRA tähendab Skandinaavia öödeemonit, mis räägib naise muutusest päevasest inglist öiseks deemoniks. Eda-Ines Etti sai selle kollektsiooni muusaks valitud tänu oma õrna olemusega väliselt, kuid sisemusest kumab tal tugevust ja salapära.

Kollektsioonidest võiks veel välja tuua L.A Girl, Freya, Burgundy Blush, Lilian ja Frozen Blooms. Saadaval on rinnahoidjad, püksikud, hommikumantlid ja bodid.

Me teeme kõik, et meie kollektsioonid oleksid tehtud suurepärasest materjalist. Kasutame parimat tehnikat, täiuslikke lõikeid ja kauneid viimistlusi. Tänu sellele saame pakkuda enda klientidele kollektsioone, mis pakuvad mugavust, tuge ning lisaks ilusat visuaalset välimust.
Usume, et peale mugavuse on oluline, et iga naine tunneks ennast ilusa ja atraktiivsena. Pesu disainides mõtleme alati detailidele, mis muudavad pesu põnevaks ja salapäraseks ning teeb iga naise tõeliseks femme fataleks.

MEIE PÕHIMÕTTED: Naiselik enesekindlus, kõrgeim kvaliteet ja disain, provokatiivne elegantsus, luksuslikud detailid, killuke müsteeriumit.

Järgmine
Septembri pakkumised

Lisa kommentaar

Email again: