2+1 Ultratone keha biostimulatsioon 70€ (tavahind 105€)

Lisa ostukorvi
70 €

Osta kaks Ultratone protseduuri ja saad kolmanda TASUTA😱

ULTRATONE™ KEHA BIOSTIMULATSIOON

Tulemused:

  • Mõjutatavast piirkonnast rasva ja tselluliidi vähendamine.
  • Naha silumine ja hapnikuvoolu stimuleerimine alates naha süvakihtidest (verevarustuse intensiivistumine).
  • Rasvarakkude lõhustamine keskmistes ja sügavates nahakihtides, mis hõlbustab selle kõrvaldamise organismist, annab figuuri korrigeeriva tulemuse ning ümbermõõdu vähenemise.
  • Suurendab fibroplastides elastiini ja kollageeni tootmist, apelsinikoore sarnase efekti vähendamist.
  • Striiade ravi (venitusarmid), naha kvaliteedi parandamine.


Tõsi, hooldus ei tee ühe korraga imet. Küll aga saame garanteerida, et paketina aitab kaotada sentimeetreid, vähendada tülikat tselluliiti, vormida keha, toniseerida lihaseid ja kokkuvõttes tunda end oma kehas paremini.


“Minu eesmärk oligi eelkõige trimmida oma “vanaema” käevarsi, kõhtu ja jalgu. Boonuseks sain veel lahti 30cm kogu keha pealt ja minu kehakontuurid muutusid silmnähtavalt. See oli minu jaoks super tulemus. Eks oma osa oli ka toitumisel ja trennil, kuid Ultratone oli nagu kirss tordil.” - Inna, Buduaari kaalulangetaja

NÄOLIHASEID JA -NAHKA PINGULDAV HOOLDUS (FACELIFT). ILUKIRURGIA ALTERNATIIV!

Kiire ja tõhus treening näolihastele – näojooned muutuvad järk-järgult nooruslikumaks, lõuajoon teravneb, lõtvunud nahk ja lihased saavad tagasi oma toonuse, samuti vähenevad kortsud. Ainus meetod, millega on võimalik töödelda korraga kõiki näolihaseid!! Madalsageduslikke ULTRATONE™ Ultrawave bioimpulsse kasutatakse maailmas laialdaselt tervislikuks ja mugavaks Faceliftiks.