ULTRATONE LUX NÄOHOOLDUS
(näo puhastamine + biostimulatsioon + ultraheli + mikrovoolud + niisutamine) 25 (tavahind 40)
Lisa ostukorvi
30 €


Vaatad peeglisse ja tunned, et oled kuidagi näost väsinud? Või häirivad mõned kortsukesed, kuid süste teha ei julge?

Kuigi vananemine on normaalne füsioloogiline protsess on täiesti loomulik, et Sa soovid hoolimata aastatest näha välja värske ja särav.

ULTRATONE™ näohooldused on tervislik viis, kuidas pinguldada ja tõsta oma näolihaseid ja – nahka ning nn peatada aega ilma radikaalse sekkumiseta.

ULTRATONE™ BIOSTIMULATSIOON

NÄOLIHASEID JA – NAHKA PINGULDAV HOOLDUS (FACELIFT). ILUKIRURGIA ALTERNATIIV!

Kiire ja tõhus treening näolihastele – näojooned muutuvad järk-järgult nooruslikumaks, lõuajoon teravneb, lõtvunud nahk ja lihased saavad tagasi oma toonuse, samuti vähenevad kortsud. Ainus meetod, millega on võimalik töödelda korraga kõiki näolihaseid!! Madalsageduslikke ULTRATONE™ Ultrawave bioimpulsse kasutatakse maailmas laialdaselt tervislikuks ja mugavaks Faceliftiks.

ULTRATONE™ ULTRAHELI

Nooruslikum ja säravam nahk juba peale esimest hooldust! Elustab, toidab, pinguldab ja trimmib nahka. – Vananemisvastase toimega, ideaalne kortsude vähendamiseks (suureneb fibroplastide proteiinide süntees ja kollageeni produktsioon). – Põletikuvastase toimega, vähendab põletikuliste kollete teket, parandab aknelist nahka ja pehmendab armkude (muudab rakusisese kaltsiumi taset= põletikuvastane ja regeneratiivne toime).

ULTRATONE™ MIKROVOOLUD

Unikaalne Ultracell nahka noorendav signaal suurendab aktiivainete imendumist, parandab vereringet ja vähendab tumedaid silmaaluseid. Suurepärane rahustav hoolitsus, mis pinguldab kergelt nahka, et vähendada kortsukesi, peeneid jooni. Ideaalne valik juba siis kui Sind häirivad esimesed kortsukesed silmaümbruses.