MEGA PAKKUMINE 

6x Ultratone kiirsalenemine + 6x Ultratone LUX näohooldus (näo biostimulatsioon, ultraheli, mikrovoolud) 360€ (TAVAHIND 480€)

Lisa ostukorvi360 €

ULTRATONE™ KEHA BIOSTIMULATSIOON

  • Figuuri korrigeerimine
  • Pärast sünnitust vormi
  • Salenemine
  • Tuharate tõstmine
  • Keha trimmimine
  • Kiirsalenemine

ULTRATONE™ BIOSTIMULATSIOON

NÄOLIHASEID JA – NAHKA PINGULDAV HOOLDUS (FACELIFT). ILUKIRURGIA ALTERNATIIV!

Kiire ja tõhus treening näolihastele – näojooned muutuvad järk-järgult nooruslikumaks, lõuajoon teravneb, lõtvunud nahk ja lihased saavad tagasi oma toonuse, samuti vähenevad kortsud. Ainus meetod, millega on võimalik töödelda korraga kõiki näolihaseid!! Madalsageduslikke ULTRATONE™ Ultrawave bioimpulsse kasutatakse maailmas laialdaselt tervislikuks ja mugavaks Faceliftiks.

ULTRATONE™ ULTRAHELI

Nooruslikum ja säravam nahk juba peale esimest hooldust!Elustab, toidab, pinguldab ja trimmib nahka. – Vananemisvastase toimega, ideaalne kortsude vähendamiseks (suureneb fibroplastide proteiinide süntees ja kollageeni produktsioon). – Põletikuvastase toimega, vähendab põletikuliste kollete teket, parandab aknelist nahka ja pehmendab armkude (muudab rakusisese kaltsiumi taset= põletikuvastane ja regeneratiivne toime). – Vastavalt näonaha vajadustele valitakse sobiv seerumgeel, mille aktiivained viiakse ultraheli abil sügavamale nahka, garanteerides tulemused rakutasandil! Hooldust on soovituslik teha intensiivkuurina 1-2x nädalas või igakuise hooldusena. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!

ULTRATONE™ MIKROVOOLUD

Unikaalne Ultracell nahka noorendav signaal suurendab aktiivainete imendumist, parandab vereringet ja vähendab tumedaid silmaaluseid. Suurepärane rahustav hoolitsus, mis pinguldab kergelt nahka, et vähendada kortsukesi, peeneid jooni. Ideaalne valik juba siis kui Sind häirivad esimesed kortsukesed silmaümbruses. NB! Sõltuvalt geenidest, nahatüübist ja keskkonnamõjudest (päikesekiirgus) võivad esimesed kortsud tekkida juba 20ndates eluaastates. Sellisel juhul ei pea noore ea tõttu ootama probleemi süvenemist, vaid tasub tegutseda kohe. Nähtavad tulemused juba pärast esimest hooldust!