10x LIPOLASER + 10x LPG massaaž 299€ (tavahind 620€)

Lisa ostukorvi299 €

Laser-lipolüüs hooldusega saab vähendada rasva probleemses piirkonnas. Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks lõuale, käsivarte ülaosadele, kõhule ja reitele.

Lipolaseri eelised:

  • Mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba
  • Ei nõua taastumisaega
  • Kliiniliselt tõestatud
  • Ohutu ja valutu
  • Kohesed tulemused
  • Rasva vähendamine soovitud piirkonnas

LPG massaaž on suurepärane mittekirugiline alternatiiv, et saada lahti rasvapadjanditest, tselluliidist ja trimmida elastsuse kaotanud nahka.
Saledama keha saladus massaži abiga peitub selles, et LPG massaaž aktiveerib rasvarakud ja ühtlasi ka lipolüüsi rasvarakus, nagu on tõestanud kliinilised uuringud.
LPG massaaž stimuleerib ka fibroplaste tugevdades kollageeni ja elastiini kiude. Paraneb naha toonus, rasvade ladestumine pidurdub ja olemasolevad ebatasasused nahaaluses koes vähenevad. Samuti kiireneb vedelike ainevahetus.

Mis on LPG? LPG on üldkeha massaž, kus LPG® tehnoloogiaga töödeldakse naha pinda ja naha aluskudet.

Kuidas see töötab?  LPG rullik tõstab naha kõrgemale. Samal ajal vabastab rullik efektiivselt naha aluskoes rasvarakkude ja jääkainete kokku surutud lümfiteed. Jääkained liiguvad mööda vabanenud lümfiteid mööda verre. Jääkained jõuavad uriini ja väljuvad organismist.


LPG on 1. tselluliidivastane ravimeetod, mille USA Ravimi- ja Tervisekaitseamet (FDA) on heaks kiitnud.

LPG on 1. klassi meditsiiniseadmeks kinnitatud. See on 100% ohutu tehnoloogia.

LPG on nr 1 ülemaailmne tselluliidi ravi. Tuhanded ja tuhanded rahulolevad kliendid ja aina suurenev huvi meetodi vastu. Miks? Seansid on lühikesed ja need töötavad.