Viljandi Kehastuudios kasutame päevituse saamiseks kõrgkvaliteetseid Vita Liberata tooteid

Aastal 2011 sai Vita Liberata’st maailma esimene toksiliste ainete vaba, ökoloogiliste isepruunistavate profi- ja jaemüügitoodete kaubamärk.

Vita Liberata innovatiivsed ja kõrgekvaliteedilised tooted said kiiresti maailma parimate spa’de lemmikuks! Järgnevad nimekad spa’d on võtnud Vita Liberata profi- ja jaemüügitooted oma valikusse – George V Paris, St Regis, The Ritz-Carlton, Viceroy, W Hotels, Benefit, ELLE spa, MGM Mirage, Waldorf Astoria, Mokara, Sephora, Burj Al Arab jt.

Vita Liberata tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme. Toodetes kasutatakse sertifitseeritud ökoloogilisi koostisosi, mis on oma kategooria puhtaimad. Pakume niisutavat nahahooldust, mis samaaegselt nahka pruunistab, kinkides veatu ja nahatooniga imeliselt harmoneeruva jume ning sametpehme naha. Vita Liberata päevitustehnoloogiad tõestavad, et isepruunistavad tooted on mõeldud kõigile ning on suurepäraseks alternatiiviks päikesepaistel päevitamisele.

Vita Liberata ökoloogilised ilu proffidele mõeldud spreipäevituse tooted annavad võimaluse pakkuda oma klientidele tõeliselt luksuslikku teenust. Nii salongis, kui mobiilses päevituskabiinis kasutatakse suure võimsusega spreipäevituse seadet, mis tagab kliendile kiire, meeldiva ja tõeliselt kvaliteetse päevituskogemuse.

Vita Liberata tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme. Toodetes kasutatakse sertifitseeritud ökoloogilisi koostisosi, mis on oma kategooria puhtaimad. 

Kui sageli võib spreipäevitust teha?

Kuna spreipäevitus on nahale ohutu, siis võib seda teha sageli.
Spreipäevituse seanss kestab ~15 min ning tulemus püsib kuni 7 päeva. Kui soovite päevitust kindla sündmuse jaoks, soovitame tulla 1-2 päeva enne selle toimumist.

ENNE SPREIPÄEVITUST 

– Koori nahk pöörates erilist tähelepanu kuivematele kohtadele.

– Mitte kasutada niisutavaid kreeme ja võimalusel ka muud kosmeetikat.

– Kanna tumedaid ja mitte väga ümber riideid.

– Spreipäevituse jaoks anname teile ühekordsed stringid, mütsi ja tallad.