3 viisi ilu jagamiseks lähedastega

Meile meeldivad kõik Viljandi Kehastuudio kogukonda kuuluvad inimesed. Veelgi enam meeldib meile aga, kui naised oma kogemuslugusi ning “terve keha ja tasakaalus meel” tüüpi ilu filosoofiat enda jaoks olulistele inimestele edasi jagavad ja seeläbi Viljandi Kehastuudio kogukond kasvada saab.

Kas Sina oled kunagi mõelnud, kuidas saaksid ilu enda jaoks oluliste inimestega jagada?

Võib olla on Sul sõbrannasid või lähedasi, kes tahaksid end lõõgastavatel kehahooldusprotseduuridel lasta poputada. Või soovib mõni kallis sõber või sõbranna kaalust alla võtta, aga vajab selles osas professionaalset tuge ja toimivat programmi.

Alljärgnevalt jagame Sinuga 3 viisi, kuidas saad jagada ilu igaühega, kellest hoolid.

Kingi ilu kinkekaardina

Keha vormivad protseduurid on üha populaarsemaks muutunud. Sellegi poolest võib sobivat kehahooldusprotseduuri olla keeruline valida. Võimalusi on ju väga palju. Enamus protseduuridel on aga keerulised nimed, mis viiakse läbi  veelgi keerulisemaid nimesid kandvate aparaatidega. See teeb kellegi teise jaoks selle “õige” kehahooldusprotseduuri valimise peaaegu võimatuks.

Viljandi Kehastuudios on see lihtne.

Meie kehahooldusprotseduurid sobivad kõikidele kehatüüpidele ja meie professionaalsed iluspetsialistid tegelevad alati igaühega personaalselt, mistõttu Sa ei pea mitte kunagi keeruliste nimede pärast muretsema.

Meie kehahooldused toimivad iga naise puhul. Olgu eesmärgiks ülekilodest vabanemine, lihasvalude leevendamine, energia ammutamine või lihtsalt heaolu säilitamine.

Kuna Viljandi Kehastuudio kliendid on elav tõestus suurepäraste tulemuste saavutamisest, siis muudab selline rahulolu garantii Viljandi Kehastuudio kinkekaardi kinkimise sünnipäevadeks, tähtpäevadeks ja teisteks olulisteks pühadeks eriti lihtsaks.

 

Korralda PÄEV “oma” tüdrukutele 

Üks mõnus ja lõõgastav päev kallite sõbrannade seltsis muudab enda eest hoolitsemise palju lõbusamaks.

Oled meiega nõus?

Sellepärast soovitame Sul kutsuda kokku oma lemmiknaised ja võta nad endaga Viljandi Kehastuudiosse kaasa, et saaksite koos ühe tõeliselt mõnusa päeva veeta.

Muideks, Viljandi Kehastuudios on heade kehahoolduste vahel väga lihtne valida.

Alustage näiteks Lipolaseriga, mis toimib nagu rasvaimu ja teeb keha juba peale esimest protseduuri silmnähtavalt saledamaks. Või nautige hoopis maailma populaarseimat, NR1 tselluliidivastast LPG massaaži, mis lõõgastab ja teeb naha mõnusalt siledaks. Seejärel võite minna EMS trenni, kus saate tõeliselt värske tunde ja hea energia. Soovitame nautida ka tipptehnoloogial põhinevat ULTRATONE näo- ja kehahooldust, mis vormib figuuri ja paneb naha nooruslikumalt särama. Eesti tuntud staarid on seda protseduuri kirjeldanud sõnadega: turvaline, lõbus ja rutiinivaba.  

Proovige ka ära!

Võtke juurde maitsvaid suupisteid ja tassike sooja taimeteed ning teil ongi olemas kõik, mida üheks täiuslikuks päevaks oma lemmiknaistega koos olemiseks vajate.

 

Jaga oma “terve keha ja tasakaalus meel” tüüpi elustiili

Olenemata sellest kas oled oma elukvaliteeti muutnud kaalulangetuse kaudu või tegeled järjepidevalt ja teadlikult oma keha ja taskakaalus meele eest hoolitsemisega, tea, et Sa oled sellega paljudele teistele naistele eeskujuks.

Sünnipäeva tähistamine või muu olulise perioodi algus Sinu elus võiks olla põhjuseks, miks otsustad Viljandi Kehastuudio brändisaadikute programmiga liituda ning jagada oma ilu filosoofiat lähedastega ning ka ülejäänud Eesti naistega.

Sinu saavutused on teistele naistele inspiratsiooniks. Suurim, mida nende jaoks teha saad, on jagada oma elustiili, et iga Eesti naine võiks end oma kehas hästi tunda.

 

Anna meile kommentaarikastis märku, kuidas Sina oma ilu filosoofiat teistega jagad? Kas Sinu elustiil ja kehahoolduse harjumused on lähedasi/sõpru mõjutanud?  

Eelmine
Viljandi Kehastuudio brändisaadik
Järgmine
EMS treeningu ABC: Kõik, mida enne alustamist teadma pead

Lisa kommentaar

Email again: