ULTRATONE™ KEHA- JA NÄOHOOLDUSED:

  • figuuri korrigeerimine
  • pärast sünnitust vormi
  • tselluliidiravi
  • näolihaste treening
  • mittekirurgiline facelift
  • näonaha noorendamine

MIKS ON ULTRATONE™ PARIM VALIK SINU JAOKS?

Mitmefaasiline biostimulatsioon- TÕELISELT EFEKTIIVNE KEHA JA NÄO VORMIMISE MEETOD


Igal ULTRATONE™ biostimulatsiooni programmil vahelduvad impulsilained (44 erinevat!), et pakkuda kõige efektiivsemat protseduuri keha ja näo muutmiseks. Tänu sellele ei mõjuta ULTRATONE™ ainult lihast (ei ole nn “laisa inimese trenn”) ja ei ole võrreldav ühegi teise ilumaailmas kasutusel oleva elektriliste lihasstimulaatoritega
ILUKIRURGIA ALTERNATIIV- NOORUSLIK NÄGU ILMA ILUSÜSTIDE JA KIRURGILISE SEKKUMISETA

Neuroteadlane Gerta Vrbova
Võrreldes ilukirurgiaga on ULTRATONE™ protseduurid palju ohutum ja tervislikum viis, et pinguldada loomulikult oma näojooni (facelift). ULTRATONE™ impulsid kiirendavad tunduvalt rakkude uuenemist ja aitavad aeglustada vananemisprotsesse ning annavad näole noorusliku ja terve välimuse.

ULTRATONE ON MINU PERSONAALTREENER!

Tervis ja liikumine on minu elus alati tähtsal kohal olnud. Vormis püsimine on mulle oluline ka lavatöö tõttu. Esinedes soovin keskenduda ainult oma loomingule, et aga prožektorite valguses olla täiesti enesekindel, tuleb loomulikult kasuks teadmine, et esteetilises mõttes on minuga kõik kõige paremas korras:) Selles osas vajame vahel abimeest, kes tuleks meile sobival ajal, töötaks meiega kiiresti ning tõhusalt. Ultratone on minu personaaltreener!:) Mulle meeldib, et protseduur on lõbus, rutiinivaba ja mis kõige tähtsam – turvaline! Tegelgu sellega kasvõi iga päev. Nalja saab ja ilusaks ka;)!


ITHAKA MARIA