Beebikõht ja seedeprobleemid kadunud tänu seedeensüümidele

Beebikõht ja seedeprobleemid kadunud tänu seedeensüümidele!

Mina olen Laura, kirjutamise hetkel 27-aastane noor, elurõõmus ja tervislikku eluviisi armastav naine. Ma ei ole selline inimene, kes usub müügihitte, mida igalpool reklaamitakse. Ma pean alati kõik enda peal ära proovima ja seedeensüümidesse ma tõesti väga usun.

Kuna ma olen korra sünnitanud, mis sest et juba seitse aastat tagasi, siis nagu ikka, mulle kui naisele on kehakaal ja välimus väga olulised. Mul oli pikka aega see kangekaelne “beebikõht”, mis mitte kuidagi ära kaduda ei tahtnud. Lisaks olid mind juba aastaid vaevanud väga tugevad seedeprobleemid. Vahel juhtus nii, et käisin soolestikku tühjendamas vaid kord nädalas ja ma isegi ei liialda!

Enne koroona tulekut tegin pea iga päev jõusaalis trenni. Koroona tulekuga pidin leidma alternatiive jõusaalile. Hakkasin väljas jooksma ja rattaga sõitma. Jaanuaris alustasin ka Viljandi kehastuudios EMS-treeningute ning LPG-massaažiga, et kus koroona ajal sain käia umbes kord nädalas. Enzymedica seedeensüümideni jõudsingi kehastuudio kaudu, kus need müügil olid.

Umbes aasta tagasi olin ma näinud neidsamu seedeensüüme internetis ja olin nende suhtes väga skeptiline. Mõtlesin, et need on kallid ja pole ilmselt seda raha väärt. Minu treener kehastuudios aga kiitis neid väga, kuna ta ise ka kasutab neid. Seega otsustasin proovida ning ma ei kahetse! Ostsin märtsi alguses koheselt suure purgi Digest Basic™ seedeensüüme ja täna saan ma öelda, et Enzymedica seedeensüümid on KINDLASTI seda raha väärt.

Väga tihti oli mul varem enesetunne pärast söömist kehv, kõhus ja üldse kehas oli väga raske olla. Tundsin, et toit ei seedinud ära, nagu lihtsalt seisaks kõhus. Lisaks sellele märkasin, et kõhukinnisus, mille käes juba varasemalt vaevlesin, läks raseduse ajal veel hullemaks. Seetõttu juba enne seedeensüümide avastamist hakkasin oma toidulauda vaatama nii, et mida ma sealt välja peaksin jätma. Kõige rohkem muret tekitasid mulle sealiha ja jahutooted, mille olen oma menüüst peaaegu et kõrvaldanud. Sellegipoolest ei läinud mul seedimine korda.

Varasemalt olin ma ka sellistes olukordades, kus oli pikem sõit ees ootamas ja ma pidin juba ette mõtlema, mida ma süüa ei tohi, sest ma teadsin, et mul on siis kõhus paha olla ja ma ei tahtnud sellega riskida. Tahad ju reisimist nautida! Nüüd, tänu seedeensüümidele, mul neid probleeme enam ei ole. Mul ei ole ka seda hirmu, et äkki hakkab mul reisi ajal söödud toidu tõttu kõht valutama ja mul on kehv olla.

Ma söön päevas kaks suuremat tervislikku toidukorda ja nendega koos võtan ka seedeensüüme. Umbes nädal läks aega, kui ma hakkasin oma seedimises vahet tundma. Nüüd naudin, kuidas pärast söömist on enesetunne väga hea ja saan vabalt oma igapäevatoimetustega edasi tegeleda. Ja mis võib-olla on üks kõige olulisemaid muutusi - ma käin nüüd iga päev WC-s soolestikku tühjendamas! Läksin isegi ükskord kehastuudiosse ja ütlesin, et: “ma ei tea, mis imekapsleid te mulle müüsite, aga ma käin kogu aeg tualetis ja “lasen” ennast peenikeseks!” See on midagi uskumatut minu kogemuses!

Ma olen pigem väike inimene - 165 cm pikk ja 53 kilogrammi kerge. Aga kahe kuuga on minu keha nii palju muutunud, et ma kaalun praeguseks 50,4 kilogrammi! Ma olen nii rahul sellega, milline mu keha nüüd välja näeb. Mu naba ümbermõõt on vähenenud 10 sentimeetrit! See ei tulnud ainult keharasvast, vaid ka punnis kõhust, mis tuligi seedimata toidust.

EMS õpetas mind ka rohkem vett jooma. Kui ma varem jõin umbes klaasi päevas, siis tänaseks on see kogus kuni kaks liitrit. Olen kindel, et EMS, vee joomine ja seedeensüümid käsikäes mul sellest kõhupunnist konkreetse, lameda ja sileda alakõhu vormisidki.

 

Kuna ma olen selline inimene, kellele ei meeldi igasugu siirupeid juua, siis minu jaoks on see nii suur pluss, et Enzymedica seedeensüümid on just kapsli kujul. Minu puhul ei toimiks see, kui ma peaksin midagi jooma enne sööki või toidu sisse lisama. Kapsel on nii mugav - neelad lonksu veega alla ja hakkad sööma! Ma olen proovinud väga palju igasugu detox-siirupeid ja teesid ja need lihtsalt ei maitse mulle!

Minu kogemuses saavad inimese enesetunne ja välimus paraneda siis, kui tervislikud elustiilivalikud ja seedeensüümid käivad käsikäes, ainult seedeensüümide võtmisest ei piisa. Enda keha peab õppima kuulama, kuid seedeensüümide kasutamine teeb selle palju lihtsamaks! Olen märganud, et ilmselt tänu seedeensüümidele on mul näksimisisud ära kadunud. Ei ole enam seda, et kui laual on kommikauss, siis ma tahaks selle tühjaks süüa. Varem oli lihtne terve šokolaaditahvel korraga kuskil salaja ära nosida.

Veel olen märganud, et tänu seedeensüümidele saab mul kõht palju kiiremini täis. Näiteks valmistasin ühel õhtul kell kuus kanavrapi ja pool kümme tundsin ikka veel täiskõhutunnet. Minu jaoks on väga oluline paar tundi enne magamaminekut mitte süüa ja seedeensüümid aitavad hoida kõhu kauem täis, mistõttu ma ei peagi selle pärast muretsema. Mulle tundub, et tänu sellele ongi need näksimised ära jäänud, sest keha saab tänu korralikule seedimisele toidust palju paremini vajalikud toitained kätte ja siis ei tekigi vajadust näksida või uut toidukorda ootama jääda.

Ma ei söö eriti neid toite, mis tihtipeale inimestel toidutalumatusi tekitavad, aga sellegipoolest ma tean, et ma ei saaks ilma seedeensüümide võtmiseta hakkama. Olen testinud, et kui ma võtan üks päev ilusti ensüüme, siis mul on hea olla. Ning kui näiteks järgmine päev lähen tööle ning unustan purgikese kaasa võtta, siis ma ikka päev otsa vaevlen pärast lõunasöögi söömist. Nüüd ma võtan alati seedeensüümid ka tööle kaasa. Ei ole nii, et kodus võtad ja tööl mitte. Tänaseks on mul seedeensüümipurk kogu aeg kotis.

Enzymedica Digest Basic™ on kergetoimeline ja mulle sellest piisab! Võib-olla sellepärast, et ma olen väike naine ja mul pole tugevamat vaja. Või ei olegi minu seedeprobleemid nii tugevad. Aga nüüd ma saan proovida Digest Goldi™ ja vaadata näiteks jaanipäeva ajal, kas need lubavad mul näiteks raskemini seeditavat šašlõkki süüa. Saan aru, et Enzymedica erineva toimega tooted ongi loodud erinevate inimeste jaoks, nii et igaüks peab endale ilmselt ise õige leidma. Lisaks on oluline võtta neid püsivalt, et muutusi märkama hakata.

Ma võin käsi südamel öelda, et olen leidnud seedensüümide näol enda kehale parima lahenduse. Olgem ausad, ega naised ju oma seedeprobleemidest avalikult sõprusringkonnas ei räägi. Me püüame ikka kuidagi omapäi selle probleemiga hakkama saada. Aga nüüd, kui ma olen lahenduse leidnud, tunnen, et sellest ei ole enam imelik rääkida. Ma teen enda Instagramis ka vahel pilti koos seedeensüümidega, sest ma päriselt tahan, et kõik teaksid, mis need seedeensüümid on.

Inimesed on vahel kartlikud uute asjade proovimise suhtes, aga kuna ma olen enda nahal need ära proovinud, siis ma tahan seda infot ka teistega jagada. Mul on nii hea meel, et ma seedeensüümid enda jaoks leidsin ja et ma selle esimese ostu tegin! Kõigele lisaks meeldib mulle, et Enzymedica seedeensüümid ei sisalda mingeid lisaaineid ega nö muinasjutte, vaid et see on reaalsus, mis päriselt toimib!


* Enzymedica põhitoodete seedeensüümide aktiivsusi on testitud Tartu Ülikooli laboris!

Pildid: erakogu

 


Eelmine
7 tervislikku alternatiivi Sinu toidulaual
Järgmine
hip-hipp hurraa, viljandi kehastuudio sai 2. aastaseks!

Lisa kommentaar

Email again: