Maarika edulugu

Minu lugu sai alguse 2017. aasta märtsis, kui sain aru, et nii enam edasi kesta ei saa. Aastal 2011 jätsin maha suitsetamise ja siis hakkas mul kaal tõusma. Kuue aastaga olin endale kogunud 30kg juurde ja läksin ikka väga suureks. 2017 märtsis sain aru, kui raske on elada selle suure koormaga, mis tuleb igapäev kaasas kanda. Olles 45-aastane ja kahe lapselapse vanaema sain aru, et asi on ikka väga halb. Kui ikka esimese korruse trepist üles ei saa, on probleem suur!

Hakkasin vaikselt muutma oma toitumist ja sundisin ennast õhtuti peale tööd kõndima. Algus oli väga raske! Läbi pisarate sai käidud väljas, sest jalad olid valusad ja hing tahtis seest välja tulla. Seitsme kuuga kaotasin 20kg ja siis avastasin enda jaoks Viljandi Kehastuudio.
Hirm oli suur kui 18 oktoober 2018 aastal sealt uksest sisse astusin, et ei tea kas jaksan trenni teha ja häbenesin oma ülekaalulist keha. Minu treeneriks sai siis Marie, kes oli väga tore ja seletas kõike - kuidas trenn toimub ja et ise ei pea millegi pärast muretsema ja isegi trenniriided on Viljandi Kehastuudio poolt. Alates maist 2019 teen trenni Eleniga ja tema on super treener! Huumorisoon on õige koha peal ja trennid lähevad nii ruttu, et ei saa arugi kuhu see aeg kadus.
Veel avastasin enda jaoks LPG massaaži, mis on peale EMS-i trenni lihtsalt super hea ja minu massöör Melli on maailma kõige soojema südamega inimene!
Jätkuvalt käin õhtuti kõndimas 5 kilomeetrit ja jälgin ka veidi toitumist. Aga kui ikka tuleb isu millegi hea järele, siis peab selle isu rahuldama, muidu jääb nagu luupainaja kuklasse koputama. Tänaseks olen tänu Viljandi Kehastuudiole saavutanud selle kaalu mis oli 2011. aastal ja on veel veidi minna, et kaotada mõned kilod ja trimmida välja veninud nahka.
Minust on saanud täielik EMS trenni ja LPG massaaži sõltlane! Trennis käin nädalas ühe korra ja nii juba aasta aega. Viljandi Kehastuudio on lihtsalt super koht ja kõik, kes vähegi häbenevad oma keha ja ka kaalu, siis keegi ei vaata teid imelikult vaid annavad head nõu ja aitavad panna kokku kava, mille järgi trenni teha. Mulle meeldib just see, et on individuaalne treener, kes tegeleb ainult sinuga. Saad talle oma mured ja rõõmud rääkida. Minu tervis on korras ja motivatsioon on väga kõrge, et jätkata ja toimetada endaga edasi. Olen kahe lapselapse vanaema ja nüüd on suur rõõm ja nauding nendega koos joosta ja mängida, sest ma jõuan rohkem kui varem.

Aitäh Viljandi Kehastuudiole, et olemas olete ja muidugi minu treeneritele, et viitsite minuga jännata!!!

Kõik trenni ja ei mingit virisemist!!!


Eelmine
Merilini suur muutus
Järgmine
7 tervislikku alternatiivi Sinu toidulaual

Lisa kommentaar

Email again: