Sõbrakuu 3 nõuannet: kuidas olla iseenda parim sõber

Kas oled pannud tähele, et Sõbrakuu saabudes on kaupluste vitriinakendele tekkinud tavapärasest rohkem roosades ja punastes toonides aksessuaare? Roosid, šokolaadikommid, kaisukarud, magusad musid, pehmed kallid ja sõpradele pühendatud luuleread saabusid veebruarikuu tugevas käevangus ja on siin senikaua, kuni tuleb aeg märtsijänesele koht üle anda.

Veebruaris tähistame ju Sõbrapäeva. Peame meeles armsaid sõpru ja avaldame südamlike sõnade ning kingitustega tänu toetavatele kaaslastele, kes meie eludes olulist rolli mängivad. See kõik loob helge meeleolu ning paneb koosolemisest rõõmu tundma.

Võib olla näed end juba vaimusilmas koos oma kallite sõpradega meeleolukalt Sõbrapäeva tähistamas. Või ootad pikisilmi 14. Veebruari, et veeta see päev oma parima sõbraga kahekesi ja teda millegi väga erilisega üllatada.

Aga võib olla mitte.

Võib olla tuiskad päevast päeva oma erinevate argikohustuste vahel ringi ja sinu ainus soov on kasutada vaba hetke iseenda jaoks – et teha endale pai. Et ennast hellitada. Et lihtsalt olla. Et olla ise enda parim sõber.

Kui nii, siis see blogipostitus on sinu jaoks.

Täna jagame sinuga 3 nõuannet, mis aitavad sul sel tuisukuul olla iseenda parim sõber.

1. Loo enda jaoks enesehoolitsuse rutiin. 

Mida sulle talvel kõige rohkem teha meeldib?

See võib olla mõne lemmikfilmi uuesti vaatamine või hoopis sooja pleedi sisse mähituna hea raamatu lugemine. See võib olla talvine piknik või värskendav jalutuskäik metsas. Aga võib olla meeldib sulle hoopis kokata ja küpsetada – lihtsalt rõõmu pärast. Ükskõik, mida sulle kõige enam teha meeldib, tee sellest enda jaoks Sõbrakuu traditsioon. Võta endale üks või kaks õhtut, et võiksid neid rõõme täielikult nautida – kas üksinda või koos kellegagi, keda armastad.  

2. Muuda tavapärane dušši all käimine lõõgastavaks spa kogemuseks. 

Küsid, et kuidas on võimalik duši all käimist spa-ga võrrelda?

Tegelikult on võimalik täiesti tavapärane ja igapäevane duši all käimise harjumus väikeste muudatuste abil lõõgastavaks puhkuseks muuta. Sa võid duši alla minnes panna mängima näiteks oma lemmikmuusika ja süüdata lõhnaküünlad ning hetkega on kogemus teine. Sa võid sooja vee all teha lõdvestavaid hingamisharjutusi või rakendada hoopis hüdroteraapiat. Kuum vesi lõdvestab, külm vesi virgutab ja pinguldab nahka. See kõik on sinu teha. Proovi ise järgi ja vaata kuidas duši all käimist lõõgastava puhkusena kasutada.  

3. Pööra oma nahale veidi rohkem tähelepanu. 

See on sinu võimalus oma nahka hellitada. Proovi Viljandi Kehastuudio LPG näohooldust. Hooldusega käib koos ka lõdvestav massaaž ja eriti hea on seda endale teha lasta päeva lõpus. LPG näohooldus on äärmiselt nauditav. Pealegi on näomassaaž eriti hea viis näolihaste lõdvestamiseks enne magamaminekut, sest aitab vältida kortsude teket, peatada vedeliku kogunemist silmade alla ja parandab üldist nahaalust vereringet. 

Mida iganes head sa tänavuse saabunud Sõbrakuu puhul ette võtad, me loodame, et hoolitsed ka iseenda eest ja leiad naudinguid väikestest hetkedest, mis sind rõõmustavad.


Jaga postitust ka oma sõpradega⏬
Eelmine
Need 5 harjumust aitavad enesetunnet parandada
Järgmine
Heaolu loomise trendid aastal 2023

Lisa kommentaar

Email again: