Kuidas Viljandi Kehastuudio mind ja minu elu muutis


EMS trenni ja LIPOLASERI kooslus on üks parimaid viise, kuidas oma enesetunnet parendada ja iseennast armastama hakata. Merili jagas meiega oma kogemust Viljandi Kehastuudios ning tema tagasiside oli lihtsalt uskumatu. Pärast EMS trenni ja Lipolaseri kuuri läbimist muutus tema elu täielikult. Rõivanumbrist XL sai  M suurus ning seljavaludest vabanemine võimaldas tal uuesti hommikujookse ja aktiivset eluviisi hakata nautima. Aga ära jää uskuma ainult meie sõnu. Loe mida Merili ise räägib ja veendu, kuidas Viljandi Kehastudios käies võib inimese elu positiivse pöörde võtta nii, et selle tulemusena hakatakse iseennast armastama rohkem kui kunagi varem.


Merili kogemus

Novembris hakkasin Viljandi kehastuudios LIPOLASERIS ja EMS treeningutel käima. Tänaseks olen järjepidevalt kohal käinud 10 korda ning kaotanud kokku 40cm ümbermõõdust. Olen langetanud kehakaalu, paranenud on rasvaprotsent, lihasmass, luumass, kehamassiindeks, veesisaldus ja sisemine rasv. XL suurusnumbriga riided olen välja vahetanud kohati suisa M suuruse vastu.

 

Enne EMS trenniga alustamist vaevas mind aastaid piinav seljavalu. Pidin sageli massaažis käima. Kuna minu töö nõudis ühes ja samas asendis õmblusmasina taga istumist või sundasendis ehete valmistamist, siis andis see seljale tugevasti tunda.

Enam seda probleemi ei ole. Seljavaludest sain priiks! Juhhuu! Lisaks on paranenud unekvaliteet.

 

Oli periood, kus ma ei maganudki. Olin stressis ja seetõttu väga pikalt magamata. Siinkohal räägin nädalatest/kuudest. Ja kui ma ütlen magamata, siis sõna otseses mõttes ma ei maganudki. Mul ei olnud hommikuid, õhtuid ega öid. Nüüd on olukord muutunud. Ma saan jälle magada, ärkan hommikul puhanuna ning jaksan jooksma minna!

 

Märgatavad tulemused ja parem enesetunne on inspireerinud mind rohkem pingutama. Minu toitumine on muutunud. Näksimisisud on kadunud. Vee tarbimine on paranenud, kuid mitte piisavalt. Olen olnud väga kehv vedeliku tarbija. Vahepeal mõtlen, kas ma üldse täna midagi joonud olen. Inimene peaks päevas VÄHEMALT 2L vett tarbima. Ütleme nii, et mina veel selleni jõudnud ei ole, aga ma püüdlen selles suunas, et ükskord hakkan rohkem vett jooma.

 

Aga mis on siis Lipolaser ja EMS treening?

Lipolaseris saab vähendada rasva probleemses piirkonnas. Igal inimesel on see individuaalne. Minu probleemseks kohaks oli kõht ja reied. Minu probleemsetele kohtadele asetati laserpadjakesed. Need olid täiesti valutud. Peale protseduuri läksin edasi EMS trenni. 

Elektromüostimulatsioon (EMS) on innovatiivne treenimistehnoloogia, mis aitab vabaneda seljavaludest, kasvatada lihasmassi, põletada rasva, leevendab lihaspingeid ja maandab stressi. EMS trennis pandi mulle selga vest. Vestis olevad elektroodid saatsid minu lihastesse elektriimpulsse, mille tulemusel need tõmbusid kokku kordades tihemini ja intensiivsemalt kui tavapärase jõusaali treeningul. Nii said koormuse ka minu lihaste sügavamad kihid. Ja ma pean ära mainima ka selle, et see ei ole üldse nii hirmus, kui tundub!


Toetav kollektiiv 

Treener näitas mulle täpselt ette, mida tegema pean. Mina lihtsalt tegin järgi. Koha peal anti mulle trenniriided. Seega võisin minna trenni kaks kätt taskus. Kõik pesemisvahendid, rätik ja puhas joogivesi oli samuti koha peale olemas, nii et nende asjade pärast ei pidanud ka muretsema.  

Viljandi Kehastuudios on ääretult sõbralik kollektiiv. Alati lähen sinna hea tundega. Minu personaaltreener Elen Kõiv on olnud sellel teekonnal minuga ja tänu temale olen ma läbinud lühikese ajaga suure muutuse. Nii füüsiliselt, kui vaimselt! Mine proovi ka ära, usun, et see aitab see ka Sind.

 

Kokkuvõttes

Pean veel ära mainima, et ma olen avastanud, et mul on kael. Mul on õlad. Mul on piht. Mul on isegi sõrmed peenemaks läinud.

Siit edasi ma üritan ise end aktiivsena hoida. Käin jooksmas, teen kodus trenni ja püüan seda enda jaoks rutiiniks muuta. Tahaksin veel mõned kilod kaotada ja keha vormida. Usun, et suveks olen saavutanud osaliselt oma soovitud tulemuse.

Nüüd võin öelda, et ma armastan ennast!

 
Vaata VILJANDI KEHASTUUDIO eripakkumist siin!

Eelmine
Heaolu loomise trendid aastal 2023
Järgmine
11 nõuannet, kuidas kaalust alla võtta

Lisa kommentaar

Email again: