UUS Revolutsioon ESTEETILISES             DERMATOLOOGIAS

SQT Bio-Microneedling on täiesti uus revolutsioon mikronõelumisel, mis vallutab kogu maailma.

Ohutu kasutada kõikidel nahatüüpidel ja võib kasutada kõikidel kehapiirkondadel.

Tohib kasutada ainsana ka akneravis aktiivse põletiku ajal.

Kliinilised tulemused ületavad ootusi ja asendavad peagi traditsioonilise mikronõelamise, nagu me seda teame. Uuringud näitavad, et üks SQT-protseduur võrdub kolme kuni viie mikronõelamise seansiga.

SQT bio Microneedling võtab järgmise 5 aasta jooksul üle enamiku masinapõhistest laserravidest, kuna naha tervis jäetakse palju tervemasse asendisse ja paraneb palju kiiremini kui traditsioonilised laserid ja keemilised koorimised.

Kas pakkus kohe huvi?
Saad omale aja broneerida👉SIIA VAJUTADES


Mis on bio-microneedling?

Mageveekäsnast saadud spiikulid, mis on hämmastava potentsiaaliga. Need mikronõelad teevad imesid, stimuleerides naha haavade paranemise reaktsiooni. Need on 100% looduslikud ja ohutud kasutamiseks enamiku nahatüüpide, nahahaiguste ja kõigi kehapiirkondade puhul.

5 minuti jooksul luuakse 3-5 miljonit mikrokanalit nahas.

Traditsiooniline nõelmisseade (mikronõelumise protseduur) ei suuda luua nii palju kanaleid, kui SQT Bio-Microneedling suudab ühe hooldusega.

Naha rakkude stimulatsioon kestab kuni 72 tundi pärast hooldust. Käsnade spiikulid sisaldavad mineraale ja toitaineid, mida selle hoolduse käigus nahale kantakse. Samuti parandab see nahahooldustoodete efektiivsust, suurendades nende imendumist kuni 3000%.

Ei mingit verejooksu, anesteesiat ega naha purunemist!

Kas pakkus kohe huvi?
Saad aja broneerida👉SIIA VAJUTADES

Mis on magevee käsnade spiikulid?

Need on unikaalsed ränisisaldusega biomikronõelad, mis on saadud mageveekäsnadest ja teevad imesid, stimuleerides pärisnahka, parandades naha mikrotsirkulatsiooni ja toimetades aktiivsed koostisosad otse naha sügavamatesse kihtidesse.

Mikroskoobi all vaadeldes paistavad need mikronõelad teravate varraskristallidena, olles samal ajal pulbri kujul palja silmaga märkamatud.
Protseduuri ajal, vaid viie minutiga viiakse läbi õrn massaaž kätgea ja 3-5 miljonit looduslikku räni sisaldavat mikronõela masseeritakse otse nahka.

SQT Bio Microneedling lühendab naha tsüklit 28 päevalt 7 päevani ning saavutab loomuliku, ohutu ja tõhusa füüsilise naha ueenemise.
Mida saab SQT Bio-mikronõelumisega ravida?

 • Tugev pigmentation and melasma
 • Paikesekahjustus
 • Rasune nahk ja suured poorid
 • Naha punetus ja tekstuuriprobleemid
 • Akne armistumine
 • Aktiivne akne ja tugevad põletikud
 • Peened jooned ja kortsud
 • Ebaühtlane nahatoon ja välimus
 • Armid, venitusarmid kehal

SQT Microneedlingi eelised:

 • Vähendab ummistusi ja mustpeade tekkimist
 • Pehmendab jooni ja kortse
 • Ravid pigmentatsiooni ja päikeselaike
 • Helendab tuhmi välimust
 • Simuleerib kollageeni tootmist
 • Kiirendab naha loomulikku uuenemist
 • Pehmendab arme ja parandab üldist välimust


Kas pakkus kohe huvi?
Saad aja broneerida👉SIIA VAJUTADES

Korduma kippuvad küsimused:

MIS ON SQT® Spongilla Spicules ehk mageveekäsna spiikulid?

1. SQT® Spongilla Spicules on omamoodi ränisisaldusega biomikronõel, mis ekstraheeritakse mageveekäsnast.

2. Meie silmad võivad seda näha pulbrina ja mikroskoobi all terava varraskristallina või tömbi luunõelana. Spongilla spicules on tavaliselt 200-250 um pikad ja umbes 10 um läbimõõduga.

3. SQT® Spongilla Spicules on Sunshine Bio-Techi põhitoode. Hunan Sunshine Bio-Tech Co.Ltd. on hüdrolüüsitud käsnade puhastamise ja ekstraheerimise teerajaja, 9-aastase pühendunud teadus- ja arendustegevuse ning tootmisega lihvime iga biomikronõela põhjalikult, et pakkuda kosmeetikatööstusele kõrgeima kvaliteediga spiikuleid.

MIKS VALIME SQT PROTSEDUURI JAOKS spongilla Lacustrise?

Spongilla Lacustris on Euroopas levinud mageveekäsn. Sponge spicules on struktuurikomponendid, mis toimivad “skeleti” ja kaitsesüsteemina röövloomade vastu ning koosnevad kaltsiumkarbonaadist, ränidioksiidist ja kitiinist.

Spongilla Lacustris spicule ekstrakt on multifunktsionaalne nahahoolduskomponent, mis sisaldab kõiki selle looduslike komponentide eeliseid. Peenosakesi kasutatakse mehaanilisel koorimisel või dermabrasioonil, mis eemaldab naha pinnalt vanad, pigmenteerunud ja surnud rakud, avaldades värskema, selgema ja säravama välimuse.

Kitiin on glükoosiühikutest koosnev pika ahelaga polüsahhariid, mis on sarnaste omadustega tselluloosi järel teine ​​kõige levinum looduslik polümeer. Spongilla Lacustris spicule sisaldab α-kitiini. See annab nõeltele ja putukate eksoskelettidele paindlikkuse ja tugevuse. See ei lahustu vees, kuid selle derivaat kitosaani on vees lahustuv ja seda kasutatakse laialdaselt nahahoolduses.

Kitiin on täiuslik tekstuuri andev ja mahutav aine, mis annab rikkaliku ja pehme tunde. Sellel on keratiiniga sarnased omadused ja seda kasutatakse rabedate või kahjustatud juuste juuksehoolduspreparaatides. Lisaks on kitiin tänu loomulikule antibakteriaalsele toimele streptokokkide ja teiste bakterite vastu ideaalne koostisosa akne ja muude nahainfektsioonide vastaste preparaatide jaoks.

Lisaks kaitseb see nahka UV-kiirguse eest, niisutab ja parandab vee kinnipidamisvõimet (eriti kombinatsioonis glükaanidega) ning seob veel ühe toimeaine, mis aitab kohaletoimetamisel ja suurendab koostise stabiilsust. Spongilla Lacustris spicule ekstrakt on looduslik, salvei ja taastuv koostisosa, mis säilitab naha ilu ja sära.

Käsnad on elusolendid ning olulised ökosüsteemi ja ookeanide jaoks.

Spongilla spicules on olnud kuulsad sajandeid ja on tuntud nende kasutamise poolest nahahoolduses, mis pärineb 18. sajandist Euroopas. Sponge Spicules saadakse Hiinas Dongjangi järve magevee käsnast

Tarnitud spicules on täiesti looduslikud, vegan, 100% ökoloogilised ja samal ajal ainulaadsed nanobioloogilisi spicule kasutades.

Spicules on maailma puhtaima organismi hüdrolüüt. Seni on neid kasvatatud üle 10,000 liigi.

Sponge Spicules on säästev areng, mis ei kahjusta majandust

Hunan sunshine biotech omab ISO-seeria sertifikaati (ISO9001, ISO14001 and ISO 45001), mis on saadaval nõudmisel.

Samuti järgime käsnade tooraine uurimisel ja tootmisel rangelt seadusi ja valitsuse standardeid.

KUIDAS SQT PROTSEDUUR TOIMIB ?

Vaid 5 minutiga viiakse 3–5 miljonit looduslikku räni sisaldavat mikronõela läbi massaazi otse naha dermise kihti, et soodustada naha ainevahetust ja stimuleerida kollageeni taastumist.
Puudub verejooks, anesteesia ega naha purunemine.
Hoolitsus lühendab naha tsüklit 28 päevalt 7 päevani, aktiveerides naha basaalrakke ning saavutab loomuliku, ohutu ja tõhus füüsiline naha uuenemise.

Spongilla spiikulite nahka masseerides eraldavad need mehaaniliselt epidermise kihid ja vähendavad keratinotsüütide ühtekuuluvust, suurendades seeläbi sarvkihi koorumist ning rasukorgi ja lahtiste keratinotsüütide eemaldamist.

MIS ON PROTSEDUURI KÕRVALNÄHUD?

Ketendust või koorumist võib oodata 3.-5. päeval, olenevalt kliendi naha hetkeseisundist. Kõik nahad ei ketendu pärast ravi AGA see ei tähenda, et see ei tööta, vaid see, et piirkond taastub kiiremini.

Spongilla spicules ei imendu, kuid need võivad nahas püsida kuni 48–72 tundi. 48–72 tunni pärast väljutatakse nad koos mahakukkunud sarvkihiga. (surnud naharakkudega)

Võrreldes traditsioonilise metallist mikronõelaga on protseduur palju lihtsam ja bakteri oht on oluliselt vähenenud.

Võrreldes keemilise koorimise ja taimse koorimisega on SQT® spongilla spicules teraapial PUUDUVAD KÕRVALTOIMED, ehk sobib kõikidele nahatüüpidele ja -värvidele, kuna koostisained on kõik looduslikud ega sisalda hapet ega nahka kahjustavaid koostisosi.

SQT bio Microneedling võtab järgmise 5 aasta jooksul üle enamiku masinapõhistest laserravidest, kuna naha tervis jäetakse palju tervemasse asendisse ja paraneb palju kiiremini kui traditsioonilised laserid ja keemilised koorimised.

SQT võib tõhusalt ravida mitmesuguseid nahaprobleeme, sealhulgas, kuid mitte ainult: akne, akne armid, pigmentatsioon, melasma, vistrikud, koor, mustpead, valgepead, suured poorid, paapulid, vananemisvastane, venitusarmid, kortsudevastane regenereerimine, peened Jooned, tõstmine ja pinguldav, plekid , niisutamine ja õli tasakaalustamine.

MITU PROTSEDUURI ON VAJA TEHA ?

Tulemused on näha juba 7 päevaga.
Pikaajaliste ja tõhusate tulemuste saavutamiseks näol on soovitatav läbida 4 seanssi iga 2 nädala järel.

Kehaosade puhul ja olenevalt seisundist võib olla vajalik kuur 6–8 sessions.

Kuna me iga päev vananeme ja oleme ka iga päev altid keskkonnaagressoritele, on pikaajaliste tulemuste saavutamiseks vaja hooldusseansse iga 8–12 nädala järel ning koduhoolduse alane nõustamine on eluliselt tähtis.


KAS PROTSEDUURI TOHIB TEHA IMETAVALE või RASEDALE NAISELE?

Imetavale emale tohib protseduuri teha , kuid nad võivad olla kõige suhtes väga tundlikud, seetõttu on parem enne ravi alustamist arstiga nõu pidada.

Kahjuks ei sobi see ravi rasedatele naistele.

See toode ei põhjusta nahaallergiat, vaid parandab seda ja muudab naha tervemaks. Proseduuri ei soovitata inimestele, kellel on väga õhuke nahakiht.

MIS VAHE ON BIOLOOGILISEL KOORIMISEL, MIKRONÕELUMISEL JA SQT BIOMIKRONÕELUMISEL?

SQT-ravi erineb täielikult biooloogilistest koorijatest.

Vetikapulber ehk Spirulina pulber on puhastamata pulber, mis sisaldab palju planktonit, surnud oksi või langenud lehti ja muid lisandeid. See on hall, hallikasroheline või pruun kalalõhnaga pulber, kus on palju katkiseid nõelu, mida kasutatakse enamasti koorimisel. Koostisosad ei saa stimuleerida põhikihti ja neid ei saa ühe koostisosana kombineerida teiste toodetega.

Kui mikroobide ja raskmetallide sisaldus on tõsiselt ületatud, on vetikakoorijaga patsiendid kergesti altid nahaallergiatele, põletikele, infektsioonidele ja muudele kahjustustele. SQT Bio Microneedling nõelad on palju parem ravimeetod, mille 99% puhtusastmega nõelad töötavad naha SISEkihil, et aktiveerida basaalrakud. Iga gramm käsnaspiikli sisaldab 3-5 miljonit peenikest nõela, mis surudes tungivad läbi naha, et avada nahakanalid, et imandada koostisosi ja eemaldada liigne rasu / soodustada naha mikrotsirkulatsiooni.

Mikronõelumisel aparaadiga tehakse nahale päriselt mikro haavandid, mis suurendab ka bateri ohtu ja ikendab paranemise protsessi. Aparaadi hooldusel tehakse nahale u 5000 lööki ehk kanalit.SQT protseduuri käigus tehakse kanaleid miljoneid.

Kui Sulle pakkus huvi see sensatsiooniline protseduur kasuta võimalust ja broneeri aeg 👉SIIA VAJUTADES